Фестиваль «У пошуках Made in Ukraine»-2: частина 1, стильні малюки

У цей, насичений подіями на UFW, тиждень варто розповісти про не менш важливу, як на мене, подію – 2-й фестиваль «У пошуках Made in Ukraine», який пройшов у минулі вихідні.

Перш за все, хочу згадати про людину, без якої цього фестивалю не було б, і багато цікавих виробників, нових українських брендів, якісних, стильних, оригінальних, самобутніх…, можливо, ще дуже довго не потрапляли б у руки українцям. Це журналіст і блогер Юлія Савостіна, яка у лютому 2013 р. вирішила цілий рік користуватися виключно речами українського виробництва: чи-то одяг, чи-то їжа, чи-то різні побутові атрибути. І їй це не просто вдалося, – завдяки цьому експерименту ми дізналися, що в Україні тисячі унікальних виробників, і що нам є чим пишатися.

Я купила книжку, яку Юлія нещодавно презентувала, написану за результатами такого «тотал українського» життя, і з інтересом її читаю – ще нові відкриття для себе, ще нові прекрасні люди, які стоять за унікальною продукцією, і це чудово, нехай їх стає ще більше, а ми тут будемо знайомитися з їхніми творінням. Звісно, в рамках тематики блогу. А також чекати нових фестивалів і магазинів, де можна знайти такі бренди. Поки знаю один з небагатьох: інтернет-магазин http://my-fashion.ua/, туди заглядаю, коли хочеться чогось українського і немає часу на шопінг в оф-лайні.

За результатами останнього фестивалю хочу вас познайомити не тільки з новими модними і стильними відкриттями серед виробників жіночого одягу, але й згадаємо про чоловіків, дітей, а також косметику… Схоже, в один пост все це не поміститься, тому починаємо з частини для найменших.

Перший стенд, який привернув нашу увагу, виділявся яскравими, гарно скроєними симпатичними маленькими стильними суконьками Ramie.

Засновниця бренду, будучи сама мамою, зіштовхнулася свого часу з проблемо – де знайти нарядну, але не надто дитячу, не «зефірну» сукню, прийнятної ціни, щоб це було щось гарне, просте, якісне і зроблене в Україні. Їй хотілося так сильно, що було вирішено організувати невеличке виробництво, закупити тканину – так з’явилися сукні мрії для її доньки (розміри від 68 до 116).

Ось такі затишні і стильні сукні:)

А ще можна замовити одинакові сукні для «дабл-луків» 🙂

Раз ми вже згадали про «дабл-луки», то наш улюблений бренд MustHave, виявляється, теж пропонує чудові сукні для мам і дочок, і це було також приємним і актуальним відкриттям. У MustHave сукні розраховані вже на дівчаток трохи старшого віку (hозміри 98-104).

Так, з сукнями ми розібралися.

Верхній одяг. Залишилася під дуже гарним враженням від GARBUZ: дуже стильні, приємні на дотик і якісно пошиті куртки (осінь-тепла зима) і вітровки.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

А ще у них є симпатичні патріотичні бодіки і маєчки (можна також замовити індивідуальні принти).

Широкий вибір одягу для малюків: від білизни – до зимових комбінезонів пропонує «Гарна Мама»: симпатичні і доступні речі для дітей українських виробників в одному місці (не все змогли пощупати, тому будемо знайомитися ближче).

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

В наступному пості будуть джинси, пальто, трикотаж, сукні, брючні костюми…, а також поговоримо про догляд за волоссям 🙂

2 thoughts on “Фестиваль «У пошуках Made in Ukraine»-2: частина 1, стильні малюки

Залишити коментар